Hakkımızda

Üçler Alüminyum Cephe Sistemleri, güvenilirliği kendine temel prensip olarak kabul eden İstanbul merkezli bir firmadır. 1.000m²  kapalı  alanda kurulu fabrika'sında alüminyum cephe konusunda, gelişmiş makina parkuru ve deneyimli teknik ekibi ile hizmet vermektedir.

Alüminyum cephe sistemleri, özel çözümler ve uygulama teknikleri gerektiren bir iş alanı olduğundan; işçilikte kullanılan ana ve ara elemanların güvenilirliği, fonksiyonelliği ve dayanıklılığı vereceğimiz hizmeti doğrudan etkileyeceğinden, teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek müşteri memnuniyetli çalışmalar ön planda tutulmaktadır.

Bahsi geçen başlıca uygulamalarımız; alüminyum ve pvc doğrama imalat ve montajı, strüktürel silikon giydirme cepheler, kapaklı cepheler, panel sistem cepheler, skylight çatı ışıklık sistemleri, transparan cepheler, ofis bölme sistemleri, güneş kırıcılar, kompozit panel levha kaplama, kompakt laminat dış cephe kaplama,saçaklar, kanopiler, çelik konstrüksiyon işleri, küpeşte, kapı otomasyon sistemleri üretim ve montaj kalemlerimizdir. Pazarlama departmanı bünyesinde kurulu tasarım ekibimizle, binalara 3 boyutlu estetik görünümler kazandırılmaktadır. Üçler Alüminyum Cephe Sistemleri, ülkemizde önemli bir çok projeye imza atarak çevremize görsel güzellik kazandırmıştır. Firmamız, projelendirmeden uygulama sonrası hizmete kadar işin her aşamasında; kaliteli hizmet, güvenirlilik, güleryüz ve zamanında iş teslimi konularında son derece hassas olmuştur. Bu unsurların kendisine kazandıracaklarının bilinciyle hareket etmiştir.